Huwelijksbeurs Salons Ten Boogaerde

Bekijk onze laatste reportagefilm!
Klik op "PLAY" bovenaan de foto.

Vrijdag 19 januari 2018 van 18.00 tot 22.00 uur
Zaterdag 20 januari 2018 van 14.00 tot 22.00 uur

Inkom gratis!!!

Ruime gratis parking.

Alle door ons bekende bruidsparen worden vrijblijvend uitgenodigd voor de VIP receptie op vrijdag of zaterdag.
Heeft u geen uitnodiging ontvangen?
Contacteer ons en we nodigen u onmiddellijk uit!
0479/682110 of mail ons via contactformulier.

Iedere bezoeker krijgt het bruidsmagazine LOVING YOU by feeling gratis.
Met 276 bladzijden aan inspiratie is het het compleetste  trouwmagazine van België, boordevol ideeën voor de dag van je leven.
 

STANDHOUDERS 2017                          
                        

Salons Ten Boogaerde     www.tenboogaerde.be
Ceremonies Luc Beernaert   www.lucbeernaert.be
All Party Events www.allpartyevents.be
Balloon Deco www.balloon-deco.be
Bed & Breakfast Nostalgie www.nostalgie-kortemark.be
Bloemen en decoratie Fienesse www.fienesse.be
Bloemenweelde bloemenweelde-kortemark@skynet.be
Bo'te bote.victoria@gmail.com
Bruidsstyliste Dress up by Kim www.bruidsstyliste.be
Ceremonievervoer De Paardenhoeve www.feestvervoercloet.be
Couture & co www.couture-en-co.be
Devriendt Printing bvba www.devriendtprinting.be
Disco Addiction www.discoaddiction.be
Drukkerij In-Print www.in-print.be
First Class Ceremony www.firstclassceremony.be
Fotografie De Daniloff Productions www.fotospecialist.be
Juwelen Gallet - Claeys www.galletclaeys.be
Juwelen Gysels www.gysels.be
La glace gatee www.la-glace-gatee.be
Limousines Myny www.limoverhuur-myny.be
Loving You www.lovingyou.be
LunAcoustic lunacoustic@telenet.be (zie facebook)
Shooting Icons www.shootingicons.com
Sima Tours www.simatours.be
SV Videoproducties www.sv-videoproducties.be
Tiffo Design www.tiffodesign.be
Trendy Trouwen Magazine www.trendytrouwen.be
Victorex www.victorex.be
Videogastenboek De Praatpaal www.praatpaal.be
Videoreportages HVC Video www.hvcvideo.net

U vindt ons ook terug op de Huwelijksbeurzen:

* Oostende : 1 oktober 2017
* Brugge : 6, 7 & 8 oktober 2017
* Kortrijk : 26, 27 & 28 januari 2018

 

 

 

Klik hier om te contacteren, informeren of reserveren.